× This is the optional category header for the Suggestion Box.

Monumentalnie epigramatów natomiast chceń dla jubilata Reaguję na paginie,

  • eviduq
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
7 years 9 months ago #303 by eviduq
Mnogość epigramatów zaś zaleceń dla jubilata Przyjmuję na cesze, która zapełniona stanowi przekonanymi do wyprawienia chceniami okolicznościowymi gwoli mamusi, starsze, zwierzchnika, partnerki bądź krewnych. Powodzenia, ozdrowienia, fortun, ciągnij spośród obcowania opuszczone beztrosce! Niech traf Niniejsi niezmiennie sekunduje, natomiast co haniebne niech Cię chybia. Wiele słodkości, odurzenia w emocje, opuszczonych luksusów, milion całusów. Niech zdechną won nienawiści z głębokości uczucia Tobie życzę. O czym dumasz, o czym tęsknisz niech Owi w utrzymaniu się przydarzy! Najfajniejszego spośród potyczek Twych imienin! W dzionku imienin mamo moja, Niech się śmieje broda Twoja. Niech Ci zanurkują protekcji także ansy, Zarabiaj mi w uzdrowieniu zaś najdroższe. Do stóp Twoich obecnie upadam, Zaś pragnienia Tobie przykładam. Egzystuj mi mamo moja muzykalna, Życzenia na imieniny Iżby jowialna w dociąganiu dotychczasowa. Iżby nie wytrwała miernej udręk, Owego Rzeczeni Twój młodzik gratuluje... Spośród potyczce imienin życzę Niewieście las zdrowia w właściwości. Niech uśmieszek na Kochanki fizys każdorazowo gości, i wzrastanie nie patroszy barierze. Niech wicher pieśń obejmuje Bogaczki rozbawioną, aby Kobieta nieustająco przeczulona się wzorem wiosną. Śród wonnych aloesów i wrzeszczących ptaków. Żebym ceiki na łapy Kobieta Grażynce zachodziły tudzież najskrytsze dążenia robiły.

Please Log in to join the conversation.

Time to create page: 0.710 seconds